• מצילים מזון מצילים חיים
  • 728X90
Menu

נפגשים ברעננה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שורה של ידידי לקט ישראל התארחו בשבוע שעבר בביתם של עו"ד משה ודפנה כאהן מרעננה לערב בנושא פעילות הארגון בהצלת עודפי מזון למען נזקקים ברעננה ובכל הארץ.

הערב, נפתח בדברי ברכה של המארחים ויוזמי הערב, עו"ד משה ודפנה כאהן, כלל סקירה רחבה על פעילות לקט ישראל להצלת עודפי מזון למען נזקקים של מנהלת פיתוח משאבים ישראל-  ליאת נבו-פלדות , והסתיים בטעימות יין מונחות של מיטב היקבים בישראל בהנחייתו של עו"ד יונתן ליבני.

לקט ישראל  תומך ב 140,000 אנשים מדי שבוע באמצעות עמותות סיוע לנזקקים. הארגון מקיים מגוון פעילויות ארציות המבוססות על ניצול עודפי מזון, החל מקטיף בשדות חקלאיים ואיסוף מזון מבושל ואפוי, ועד לתמיכה מקצועית בתחום בטיחות המזון ותזונה נבונה. כל זאת תוך דאגה לשמירה על איכות הסביבה.

בישראל חיים למעלה מ- 1.8 מיליון אנשים שאינם זוכים לתזונה מספקת, בניהם יותר מ- 850 אלף ילדים. לקט ישראל שם לו למטרה לספק מזון, תשתיות ותמיכה מקצועית לעמותות לנזקקים. הארגון הוקם כמיזוג של שתי עמותות המזון המובילות "משולחן לשולחן" ו"לקט בנק מזון", והוכר ע"י רשת בנקי המזון הגלובלית  GFN, ארגון הפועל לחיזוק עמותות מזון ברחבי העולם,כבנק המזון הלאומי של ישראל.

בתמונה (מימין לשמאל) : פול ליבה – מנהל גיוס כספים בלקט ישראל, ליאת נבו-פלדות – מנהלת פיתוח משאבים בלקט ישראל, עו"ד יונתן ליבני והמארחים –  עו"ד משה ודפנה כאהן.

קרדיט: ארכיון לקט ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות אחרונות

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו

קבלו מאיתנו ניוזלטרים ועדכונים במייל על פעילות הארגון, על הצלת מזון ועל דרכים לעשות שינוי

עקבו אחרינו

סדנאות תזונה בריאה

זה בריא גם לכיס שלנו

לפרטים והרשמה לסדנאות התזונה של לקט ישראל

הרשמו כאן

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו

הצטרפו לעשרות אלפי אנשים מרחבי העולם המקבלים מאיתנו ניוזלטרים ועדכונים במייל על פעילות הארגון, על הצלת מזון ועל דרכים לעשות שינוי.

לוגואים-לפוטר-07.2021
לקט ישראל

לקט ישראל