פעילויות התנדבות בארגון לקט ישראל

קטיף תוצרת חקלאית

מיזם הקטיף הייחודי, מספק חוויה של קרבה לאדמה ולטבע יחד עם הנאה של תרומה ונתינה. בנוסף, באמצעותו נחשפים המתנדבים לפעילות הארגון, לחשיבות הנושא  של הצלת מזון ומניעת בזבוזו, ומקדמים אותו. עבור רבים זוהי דרך ייחודית, ערכית ומגבשת לחגוג אירועים משמעותיים ומשפחתיים, כמו ימי הולדת, בר/בת מצווה וכד’.

הקטיפים מתקיימים בשני מוקדים: במושב נהלל, בעמק יזרעאל שבצפון ובשדה ‘הטוב והמיטיב’ , הסמוך לקבוצת שילר שבמרכז. הפעילות מתקיימת בימים א’-ה’ בין השעות 8:00-16:00, אורכת כשעתיים (מתאימה לילדים מכיתות ה’ ומעלה).

להרשמה להתנדבות בקטיף לחצו כאן

 

מיון ואריזת תוצרת חקלאית במרכז הלוגיסטי

המרכז הלוגיסטי הוא ליבו של הארגון. למרכז מובלת התוצרת החקלאית אשר נתרמת מחקלאים בכל הארץ ונקטפת בשדות של לקט ישראל. במרכז הלוגיסטי ממינים המתנדבים את התוצרת ואורזים בארגזים שמועברים לעמותות השונות ברחבי הארץ.

הפעילות מתקיימת במרכז הלוגיסטי באזור התעשייה ברעננה. ניתן להגיע לפעילות כיחידים / זוגות בימים א’-ה’ בין השעות 9:00-17:00, וכקבוצה לשעתיים ומעלה בימים א’-ה’  בין השעות 10:00-16:00.

להרשמה להתנדבות במרכז הלוגיסטי לחץ כאן

מחלקת מתנדבים אייקון

איסוף ארוחות חמות

איסוף יומי של עודפי ארוחות מבושלות ומזינות ממגוון מקורות והעברתן ישירות מספקי המזון לעמותות ובתי התמחוי ברחבי הארץ.

מידי חודש מצילים המתנדבים עשרות אלפי ארוחות מבושלות ממאות ספקים: אולמות אירועים, קניונים מסעדות ועוד. ההתנדבות הינה קצרה וגמישה המתנדבים מקבלים עדכון באמצעות הדואר האלקטרוני על המקומות, הימים והשעות, בהם ניתן לבצע איסופים (לרוב, האסופים מתבצעים בשעות הערב). האיסוף מתבצע עם הרכב הפרטי של המתנדב באזור מגוריו.

להרשמה להתנדבות באיסופי מזון לחצו כאן