הרשמה להתנדבות בארגון לקט

במה אוכל להתנדב?

קטיף ואיסוף תוצרת חקלאית

קטיף פירות וירקות למען משפחות נתמכות. קטיפים מתקיימים בקביעות בנהלל ובשדות ``הטוב והמיטיב`` סמוך לרחובות.

איסוף ארוחות חמות

איסוף ארוחות חמות מבתי עסק, מסעדות, אולמות אירועים, חברות ובסיסי צה``ל. הפעילות תיקבע על פי מקום מגורי המתנדב. הפעילות מחייבת רכב פרטי לשם שינוע המזון.

סיוע במרכז הלוגיסטי

מיון וארגוז פירות וירקות במרכזים הלוגיסטיים של הארגון ברעננה ובנשר.

בארגון לקט ישראל כל אחד מוזמן לתרום מזמנו ולהתנדב במגוון פעילויות על פי יכולותיו ובהתאם לאזור מגוריו, בשעות היום או הלילה. אם הינך מעוניין/ת להצטרף למשפחת המתנדבים של לקט ישראל, אנא מלא/י את הטופס ואנו ניצור איתך קשר בהקדם כדי להתאים עבורך את ההתנדבות המתאימה ביותר.

פרטים אלו ישמשו לצורך ביטוח מתנדבים ויצירת קשר ע”י לקט ישראל ולא יועברו לכל גורם נוסף.
Fill out my online form.

שאלות ותשובות נפוצות

מהי תדירות ההתנדבות בארגון?

ההתנדבות גמישה, על פי יכולת המתנדב, ומשתנה בין הפרויקטים. ישנם פרויקטים חד פעמיים וישנם פרויקטים על בסיס קבוע. אנו עושים את מירב המאמצים להתאמת הפעילות לפי יכולת המתנדב.

האם יש צורך בידע או ניסיון קודמים?

כלל לא. עם זאת, אנו שמחים להיעזר בניסיון המקצועי של המתנדבים (צילום, מיחשוב וכו’).

האם דרושה התחייבות?

לא נדרשת התחייבות. יחד עם זאת, כבר בפעם הראשונה בה מתנדבים בפעילויות השונות, מבינים את גודל התרומה והעשייה עבור אלו הזקוקים לעזרה. בכך, מרבית ממתנדבי לקט ישראל הם חלק ממשפחה גדולה שמצטרפת לפעילויות ההתנדבות כחלק ממסורת ועל בסיס קבוע על פי יכולת אישית.

מהן שעות הפעילות של הארגון ושעות ההתנדבות בתכניות השונות?

משרדי הארגון פועלים בימים א-ה בין השעות 8:00-17:00; ההתנדבות בשדות החקלאיים- בין השעות 8:00-16:00 ואורכת שעתיים; במרכזים הלוגיסטיים- בין השעות 10:00-16:00; איסופי המזון- בטווח שבין 19:00-24:00 ומירידי אוכל בימי שישי בצהריים.

האם יש ביטוח למתנדבים?

כל מתנדבי לקט ישראל מבוטחים כבר מיום פעילותם הראשון.

האם אפשרי להגיע עם קבוצה?

הפעילות מתאימה ליחידים, משפחות וקבוצות לפי סוג הפעילות. איסופי מזון מתאימים בעיקר ליחידים או זוגות. הפעילות בשדות ובמרכז הלוגיסטי מתאימה גם לקבוצות גדולות.