• באנר וחתימה אנשי האדמה 20242
  • חתימת-מייל-שבועות-HEB
Menu

חברות עסקיות חוזרות להתנדב

במשך שנתיים מאתגרות של קורונה וסגרים נעצרה כמעט קליל כל אפשרות להתנדב, לשמחתנו, למדנו לחיות לצד הקורונה והחברות שבו להתנדב בחוות הקטיף ובמרכז הלוגיסטי שלנו.
בחודש מרץ האחרון התקיים יום המעשים הטובים, ובלקט ישראל ציינו זאת בפעילויות במשך שבועיים, בהם הגיעו להתנדבות חברות עסקיות מכל הארץ. לחוות הקטיף ולמרלו”ג הגיעו 1,600 עובדים מ-39 חברות שבחרו להתנדב בפעילות משמעותית.
ביום המעשים עצמו, 28.3, קיימנו אירוע גדול בשיתוף עמותת רוח טובה, במתחם אייר פורט סיטי והבאנו את ההתנדבות עד אליהם. במסגרת הפעילות הגיעו למעלה מ-200 מתנדבים מחברות אשר עובדות במתחם: שיכון ובינוי, פוקס, שילב , CBC- נביעות ו-ריי-קיו בע”מ וארזו כ-3 טונות של תוצרת חקלאית טרייה ומזינה. בסיום הפעילות המארזים הועברו לעמותת ניצב רפאל חמד במושב חמד וחולקו ל-300 משפחות.
הפרויקט עם רוח טובה נחל הצלחה גדולה, ולאור החשיפה שקבלנו וההיכרות של לקט ישראל עם חברות ומתנדבים חדשים, אנו כבר חושבים על הרחבת שיתוף הפעולה עימם לפרויקטים נוספים בעתיד.

התנדבות שנתית עם עובדי בנק דיסקונט
שיתוף הפעולה של לקט ישראל עם בנק דיסקונט העמיק והתרחב באופן משמעותי כבר החל מראש השנה הקודם. יחד איתם ייצרנו גאנט התנדבות שנתי ומגוון שיתאים לכמות גדולה של עובדים. כאשר קיימנו סדרה של 3 אירועי קטיף סגור ייעודי עבור עובדי הבנק בשטחים החקלאים של לקט ישראל בראשל”צ, בהם השתתפו למעלה מ- 300 עובדים ועוד כ- 220 עובדים הגיעו לפעילויות התנדבותיות שוטפות במרכז הלוגיסטי בגן חיים.
בנוסף, הבנק סייע ומימן שתילה של 20 דונם סלק וקולרבי בחוות הקטיף ובמסגרת ימי קטיף סגורים נוספים ליחידות הבנק צפויים להגיע במחצית השנייה של השנה מאות מתנדבים נוספים.
שיתוף פעולה כדוגמת זה, מלמד שכאשר מבססים אותו על הערכים של החברה, הוא מצליח, פורח ומתפתח לערוצים נוספים. אנו שמחים על שיתוף הפעולה המתמשך עם בנק דיסקונט וכבר עובדים יחד על תוכנית התנדבות שנתית לשנת 2023.

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים אחרונים

הרשמו לרשימת התפוצה שלנו

הצטרפו לעשרות אלפי אנשים שכבר מקבלים מאיתנו עדכונים שוטפים על פעילויות הארגון וכיצד ניתן לסייע.

עקבו אחרינו

סדנאות תזונה בריאה

זה בריא גם לכיס שלנו

לפרטים והרשמה לסדנאות התזונה של לקט ישראל

הרשמו כאן

שילחו ברכה
והצילו ארוחה

שילחו כרטיסי ברכה מקוונים למשפחה וחברים וסייעו לנו להציל מזון

ריכשו כרטיסי ברכה מקוונים

בשבילכם אלה אגורות

בשבילם אלה ארוחות

עגלו אגורות בכל רכישה בכרטיס האשראי למען הצלת ארוחות

עגלו לטובת לקט
לקט ישראל

לקט ישראל

דילוג לתוכן