הוראות הגעה

הוראות הגעה למרכז הלוגיסטי ברעננה

לניווט דרך Waze  

הוראות הגעה למרכז הלוגיסטי בנשר

לניווט דרך Waze  

הוראות הגעה לקטיף בנהלל

לניווט דרך Waze  

הוראות הגעה מצומת  נהלל :

נוסעים מצומת נהלל בכביש מס’ 75 לכיוון עפולה, לאחר שעוברים את נהלל פונים בצומת הבאה,  ימינה לכיוון בסיס רמת -דוד.
לאחר כ-300 מטרים פונים ימינה לכביש עפר ולאחר כ-400 מטרים נוספים מגיעים למתחם הקטיף.

 הוראות הגעה מעפולה:

בצומת עדשים פונים שמאלה לכביש מס’ 73 לכיוון מגדל העמק, ממשיכים ישר עד קיבוץ רמת דוד ועוברים אותו.
בפניה ראשונה שמאלה לכיוון בסיס רמת-דוד  אחרי כ-300 מטרים פונים ימינה לכביש עפר  ואחרי  כ-400 מטרים מגיעים למתחם הקטיף.

ציוד מומלץ:  מים,כובע וקרם הגנה, נעליים סגורות ובגדים נוחים.

הוראות הגעה לקטיף בשדות הטוב והמיטיב ליד קבוצת שילר (רחובות)

לניווט דרך Waze  

הגעה מכיוון גדרה (דרום):

נוסעים צפונה בכביש  40, לפני צומת בילו (אחרי הרמזור של קיבוץ ברנר ולפני הרמזור של בית החולים קפלן) פונים שמאלה לכביש 4123 , שימו לב, בשילוט מצוין “גן שלמה”. לאחר נסיעה של כ-2 ק”מ בכביש 4123 הכביש מתעקל ימינה. כ-150 מטרים לאחר העיקול, פונים בזהירות ימינה לשער הכניסה למתחם – על השער תבחינו בשני דגלים של ארגון לקט ישראל. בכניסה למתחם יש להמשיך ישר לתוך השדה על פי הנחיות השילוט לחניון המתנדבים.

הגעה מכיוון ירושלים,בית-שמש ומודיעין:

נוסעים בכביש ירושלים-תל אביב (כביש מס’ 1) עד הפניה ללטרון (כביש מס’  3).יורדים במחלף וברמזור פונים שמאלה.נוסעים כ-10 ק”מ לכיוון באר-שבע אשקלון, וחוצים את צומת נחשון.  כק”מ אחרי צומת נחשון פונים ימינה בצומת חולדה לכיוון רחובות (כביש מס’ 411). נוסעים ישר בכביש מס’ 411 כ-10 ק”מ (עוברים את הכניסות למזכרת-בתיה וקריית-עקרון) עד ההצטלבות של כביש 411  עם כביש  40 (צומת עקרון, שזה בעצם בילו סנטר שיהיה מימינכם) . לחצות את הרמזור ולהיכנס לכביש 4123 לכיוון “גן שלמה”. לאחר נסיעה של כ-2 ק”מ בכביש 4123 תגיעו לעיקול חד הפונה ימינה. כ-150 מטרים לאחר העיקול, פנו בזהירות ימינה לשער הכניסה למתחם – על השער תבחינו בשני דגלים של ארגון לקט ישראל. בכניסה למתחם יש להמשיך ישר לתוך השדה על פי הנחיות השילוט לחניון המתנדבים.

הגעה מתל אביב: שתי אפשרויות הגעה לצומת ביל”ו:

א. נוסעים בכביש מס’ 4 דרום עד מחלף גן- רווה (היציאה לאחר מחלף ראשון -לציון), במחלף יורדים ימינה ונשארים בנתיב השמאלי. מתחברים לכביש מס’ 42 ולאחר כמה מאות מטרים הכביש מתפצל שוב וממשיכים בפיצול השמאלי לכביש מס’ 431. נוסעים בכביש 431 כ-5 דקות עד מחלף רמלה דרום. יוצאים במחלף ופונים ימינה לכביש מס’ 40 (דרום) לכיוון רחובות.  לאחר כ-5 דקות מגיעים לצומת ביל”ו.
ב. נוסעים בכביש מס’ 1 לכיוון ירושלים, עוברים את בן-גוריון ובמחלף לוד פונים ימינה לכביש מס’ 40 דרום בכיוון לוד, רמלה ורחובות. נוסעים ישר על כביש מס’ 40, עוברים את הכניסות ללוד ורמלה וממשיכים ישר עד צומת ביל”ו.
מצומת ביל”ו :ממשיכים ישר בצומת וברמזור השני (הפנייה לאחר בית-החולים קפלן) פונים ימינה לכביש מס’ 4123, לכיוון “גן שלמה”. לאחר נסיעה של כ-2 ק”מ בכביש 4123 תגיעו לעיקול חד הפונה ימינה. כ-150 מטרים לאחר העיקול, פנו בזהירות ימינה לשער הכניסה למתחם – על השער תבחינו בשני דגלים של ארגון לקט ישראל. בכניסה למתחם יש להמשיך ישר לתוך השדה על פי הנחיות השילוט לחניון המתנדבים.

ציוד מומלץ:  מים,כובע וקרם הגנה, נעליים סגורות ובגדים נוחים.